Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Kova burcu kadını etkileyici bakışlara sahiptir. Fiziksel olarak en fazla gözleri dikkat çeker. Bir kişiyle konuşurken sürekli uzaklara bakar, bir şey düşünüyormuş izlenimi yaratırlar. Mutlu ve heyecanlı görüntüleri vardır. Bakımlı, parlak ve ince telli saçları vardır. Göz kapakları baygındır. Burun yapıları ve çeneleri çok dikkat çeker. Yüz hatları, birbiriyle tam olarak uyumludur. Hoş dudakları vardır. Onlar konuşurken, gözlerinizi dudaklarından ayırmak zorlaşabilir.

Kova burcu kadını fiziksel olarak çok zayıf değildir. Bazıları balıketli olabilir ancak fiziksel olarak dengelidir. Yürüyüşleri, insanları durdurup, kendilerini izlettirecek kadar güzeldir. Kıyafet konusunda takıntılı değildir. Modayı çok fazla takip etmez ancak günlük seçimleriyle, modayı takip edenlerden de aşağı kalmayacak kadar şıktır.

Kova Burcu Kadını Genel Özellikleri

Kova burcu kadını aşırı özgürlük arayışında olan, asla kısıtlanmaya gelemeyen, iç dünyasında fırtınalar olan, dış dünyasında son derece eğlenceli ve keyif verici kadındır. Bu kadın çok kararlıdır ve onu yapacağı bir şeyden geri döndürmek neredeyse imkânsızdır. Sahip olmak istediğine hırsı ve becerisi ile mutlaka sahip olur. Daima olumlu özelliklerini açığa çıkartan kadındır ve bu sayede insanların beğenisini kazanır.

Kova burcu kadını bulunduğu ortamı güzelleştirir. Çevresindeki herkese keyif verir ve yüzlerini güldürür. Onunla vakit geçiren hiç kimse sıkılmaz. Onun bulunduğu ortamda sıkılmak, mutsuzluk ve keyifsizlik olmaz. Kova kadını kıpır kıpır, hayata sıkı sıkıya bağlı, renkli kişiliğe sahip kadındır. Çevresinde çok fazla arkadaşı vardır ve hemen hepsine değer verir. Onların mutlu olmasını ister. İhtiyacı olan herkesin yanındadır.

Kova burcu kadını cesurdur. Onun gözünü korkutacak çok az şey vardır. Sorunlar karşısında mantığını kullanarak çözüm üretebilir. Onun için başarısızlık kelimesi kullanılmaz. Daima başarıdan başarıya koşar. Kova burcu kadını yalandan asla hoşlanmaz. Çok zorda kalmadığı sürece asla yalan söylemez ve kimsenin de yalan söylemesine dayanamaz. Onun için önemli olan şey dürüstlüktür. Her zaman nettir.

Kova burcu kadını çok mantıklı ve duygusuz gibi görünebilir ancak aslında öyle değildir. Duygusal yapısını pek açığa çıkartmaz ve o konuda çok kırılgandır. Derin hisleri vardır ve hayal kırıklığına uğradığında çok üzülür. Eğlenceli kişiliği, duygusal yönlerini kapatmak için duvar gibidir. Kova kadınının kuralları vardır. Ne kendisi bu kuralların dışarısına çıkar ne de bir başkasının bu kurallarının dışına çıkmasını ister. Sınırları bellidir.

Kova burcu kadınının iletişim yeteneği çok iyidir. İnsanlarla nasıl konuşması gerektiğini iyi bilir. Son derece kültürlü ve moderndir. Macerayı ve eğlenceyi sever. Hayatında hep farklılık olsun ister. Sıkıcı hayatları yoktur. Sosyal olarak fazlasıyla aktiftir. En iyi ve güzel ortamları tercih eder. Her zaman arkadaşları ile vakit geçirir. Yenilik ve farklılık arayışındadır. Gezmeyi ve eğlenmeyi çok seviyor olsa bile, iş zamanı iş yapması gerektiğinin farkındadır ve sorumluluklarını asla geri plana atmaz.

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kova burcu kadını aşka aşık kadındır. Sevdiği zaman partnerini bulutların üzerine çıkartabilecek duygulara sahiptir. Partnerine sıcakkanlı yaklaşımlar sergiler. Onunla içindeki duyguları sonuna kadar paylaşmak ister. Sevdiği zaman ilgisini asla eksik etmez. Ne çok sıkar ne de çok serbest bırakır. Bu konuda dengelidir. Partnerinin kendisini fazla sıkmasını ve kısıtlamasını istemez.

Kova burcu kadını sevmediği zaman partnerine yakın davranışlar sergilemez. Zaten ilgi duymadığı, geleceğinin olduğunu düşünmediği kişiyle de birliktelik kurmaya pek yanaşmazlar. Güven onlar için çok önemlidir. Güvendiği kişiye duygularını net olarak gösterir. İstediği zaman kendisine partner bulabilir. Etkileme yetenekleri üst düzeydir. Hayatına herkesi almaz ve sevgili konusunda çok fazla seçicidir.

Kova Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Kova burcunu kadınının en olumlu özelliği cana yakın olmasıdır. Kimseye soğuk davranmaz. Fazlasıyla sıcakkanlıdır. Dostlarına, arkadaşlarına ve ailesine çok değer verir. Her konuda olumlu düşünceleri vardır. İyi niyetli ve hoşgörü sahibidir. Özgürlüğünü sever. Hemen herkese yardım etmek ister.

Kova Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Kova burcu kadınının en olumsuz özelliği sorumsuz olması ve dengesiz davranışlar sergilemesidir. Ne yaptığını ya da ne yapacağını kestirmek zordur. Aşırı yenilikçidir. Bir konuya ya da duruma bağlı kalmayı bilemez. Anlaşılması zor kadındır. Çoğu zaman huysuzluk yapar ve çevresindeki insanların mutsuz olmasına neden olabilir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Kova Burcu Kadını