Kova Burcu İş Hayatı

Kova Burcu İş Hayatı

Kova burcu özgür yapılarından dolayı masa başı işlere pek uygun değildir. Ayrıca arkadaşlarıyla kendi işlerinin sahibi olmak isterler. Kurdukları işte yenilikleri sürekli denemek isterler. Bu bazen riskli olabilir. Geleneksel yöntemleri geliştirerek günümüzde kullanabilir.

Kurumsal alanda çalışmak onlara uygun değildir. Emir altında çalışmaya gelemezler. Ancak diğer çalışanlarla uyum içinde olabilir. Kendi yetenekleri ve becerileriyle başarıya ulaşmak isterler.

Çalıştıkları alanda yönetici olurlarsa çalışanlarına karşı düzeyli ilişkiler kurmak isterler. Bu davranışları, çalışanlarını rahatlatırsa istemediği kararlar almak zorunda kalabilir.

Devlet kurumlarında çalışmak onlara göre değildir. Onlar özel sektörde çalışarak daha verimli olabilir. Okullarda teknik alanda öğretmen olabilir. Öğrencilerine karşı davranışları daima iyi olur. Yeniliklere açık oldukları için kolaylıkla öğrencilere uyum sağlayabilir.

Hırslı olan Kova erkeği ticaret alanında da başarılı olabilir. İleride hangi işin daha verimli olacağını, kazanç sağlayıp sağlamayacağını önceden kestirebilir. Pazarlama alanında çalışırlarsa, müşteri ilişkileri iyi olur. Müşteriyi sıkmadan özgür davranmasını sağlarlar, bu da onların güvenilir olduğunu hissettirir. Dayatma yapmadan, ısrarcı olmadan bu şekilde satış yapabilir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Kova Burcu İş Hayatı