Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Kova burcu erkeği fiziksel olarak dikkat çekmeyi ve etkilemeyi başaracak özelliklere sahiptir. Gözleri gerçekten güzeldir ve insanları bakışıyla etkileri altına alabilir. Yüzleri gülen kişilerdir. Bakımlı ve kalın olmayan saçlara, gülümser gibi duran dudaklara, ufak ve biçimli buruna sahiptir. Alın yapıları ise açıktır. Göz kapakları, genelde uykuya ihtiyaçları varmış izlenimi yaratabilir.

Kova burcu erkeği her zaman karizmatik olmasını bilir. Ne çok uzun ne de çok kısa boyları vardır. Kilo almaya müsait olduklarından, kalıplı vücut ölçüleri vardır. Kıyafet konusunda ise dikkatli olmamasına rağmen seçimlerini iyi yaparlar. Ruh haline uygun giyinir ve bu da canlı renklere yönelmesine neden olur.

Kova Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Kova burcu erkeği genel olarak sade kişiliğe sahiptir. Aşırıya kaçan davranışları bulunmaz. Son derece kibar ve nazik erkektir. Değer verse de, vermese de kimseyi kırmak istemez. Kaba davranışlar sergilemek, sert konuşmalar yapmak ona göre değildir. Her insanın eşit olduğuna inanır ve herkesin mutlu olmasını ister. İhtiyacı olan insanlara karşı eli açıktır. Yardımcı olmayı, destek çıkmayı çok sever. Fiziksel görüntüleri pek dikkat çekici değildir ancak kişilik bakımından herkesin beğenisini ve takdirini kazanan erkektir.

Kova burcu erkeği bir olayın iyi yönüyle ilgilenir, karamsar değildir ve kendisini tatmin edebilecek yönlere ilgi duyar. Eğlenmesini ve eğlendirmesini iyi bilir. Onunla birlikte vakit geçiren kişiler asla sıkılmaz. Sanki derdi yokmuş, her şey yolundaymış gibi davranır. Yanındaki kişinin bile dertlerini unutturur. Sorunlar üzerinde fazla durmaz ve bu nedenle yüzü hep güler. Hemen herkesin saygı duyduğu, görüşlerini ve hareketlerini önemsediği erkektir.

Kova burcu erkeğinin kişiliği tek yönlü değildir. Çevresindeki insanlar zaman zaman onu anlamakta zorluk yaşayabilir. Çözümlemesi zor erkektir. Onunla yeni tanışan bir kişi, nasıl bir karaktere sahip olduğunu hemen anlayamaz. Onu tanımak için onunla çok fazla vakit geçirmek gerekir. Kova burcu erkeği için özgürlük çok önemlidir. Asla ama asla kısıtlanmaya gelemez. İstediğini yapmak, dilediği gibi yaşamak ister.

Kova burcu erkeği duygularını fazla kullanmaz. Bir karar alacaksa mantığı ile hareket eder. Konuşmalarından da ne kadar mantıklı yaklaşımlarda bulunduğunu anlamak mümkündür. Onu pek tanımayan, onunla fazla vakit geçirmeyen bir kişi onun duygusuz olduğunu, umursamaz olduğunu düşünebilir ancak bu durum hiçte böyle değildir. Duygularını pek belli etmeyi sevmez. Dışarıdan bakıldığında mantığı ile hareket eden, iç dünyasında ise duygusal erkek vardır. Pratik düşünce yapısına sahiptir ve her türlü sorunu kolaylıkla çözüme kavuşturabilir.

Kova burcu erkeği değişimden hoşlanır. Yenilik ve farklılık peşindedir. Farklı olanın peşinden gitmek onu mutlu eder. Mükemmeliyetçidir, sahip olduğu her şeyin en iyisi olması için çabalar. İsteklerinin gerçekleşmesi için maddi güce ihtiyacının olduğunun farkındadır ve para konusunda asla savurganlık yapmaz. Parayı, mükemmel olana sahip olmak için hiç düşünmeden harcayabilir.

Kova burcu erkeği sosyal olarak çok hareketlidir. Sürekli farklı ortamlarda ve eğlence hayatında boy gösterir. Onun ne kadar arkadaşa sahip olduğunu kestirmek çok zordur ancak herkese aynı değeri vermeyebilir. Kova burcu erkeği yalandan ve gizlilikten hoşlanmaz. Bu nedenle yakın arkadaşlarını seçerken özenli davranır. Dostu için yapmayacağı şey yoktur. Her türlü fedakarlığa hazırdır. Kova burcu erkeği için aile hayatı da çok önemlidir. Ailesine keyif veren, neşe saçan bir erkektir ve genel olarak ailesindeki herkesle arası çok iyidir.

Kova Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Kova burcu erkeği aşk hayatına önem verir. Aşkı arar ve ister. Nazik sevgilidir. Partnerini mutlu etmek, yüzünü güldürmek için her şeyi yapar. Aşkı çok fazla istiyor olsa bile, aslında aşk olmazsa yaşayamam diyenlerden değildir. Özgürlüğüne düşkündür. Çok fazla bağlanmak ve kısıtlanmak ona göre değildir.

Kova burcu erkeğinin ilişkisi, partneriyle arkadaş gibi olduklarında uzun sürer. Birlikteliğinin ilk zamanlarda pek yakın davranışlar sergilemez. Öyle ki, partneri ona ilgi duymadığını düşünebilir ancak bu durum tam olarak öyle değildir. İçindeki duygusal fırtınaları pek dışarıya yansıtmaz. Sevgisi gerçekten güçlü olan Kova burcu erkeğinin, kadınları etkileme konusunda hiçbir sorunu yoktur. Sevdiği zaman kıskanç olabilir.

Kova Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Kova burcu erkeğinin en olumlu özelliği barışçıl ve sıcakkanlı olmasıdır. İnsanlarla nasıl iletişim kuracağını iyi bilir. Kimseyi kırmak istemez. Arkadaş canlısıdır. Yardıma ihtiyacı olan herkese elini uzatır. Fazlasıyla iyimser bakış açısına sahiptir. Yaratıcı özellikleri vardır ve özgürlüğüne düşkündür.

Kova Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Kova burcu erkeğinin en olumsuz özelliği başına buyruk olmasıdır. Kimseyi bağlı hareket etmez. Canı nasıl istiyorsa öyle davranır. Zaman zaman saplantılı olabilir. Kendinden hiç beklenmeyecek davranışları vardır. Mutlu edilmesi zor, fazla yenilik peşinde olan ve bildiğini okuyan erkektir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Kova Burcu Erkeği