Kova Burcu Aşk

Kova Burcu Aşk

Kova Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Kova burcu erkeği söz konusu aşk hayatı olduğunda, tıpkı özel hayatı gibi son derece hareketlidir. İçlerindeki heyecan ve enerji çok fazladır. Onları durdurmak ve onunla baş etmek çok zordur. Çekiciliği üst düzeyde olan bu erkek istediği kadını elde edebilir. Kova burcu erkeği kısıtlanmaktan nefret eder ve bu nedenle ciddi ilişkiyi pek düşünmezler. Aşık olmadıkları sürece gönül eğlendirmek, flört etmek isterler. Sevdiğinde ise, sevgisinin sonu olmaz.

Kova burcu erkeği aşk hayatında eğlenmek ve eğlendirmek ister. Saygısını daima korur ve birlikte olduğu kadına iyi davranır. Kova burcu erkeği ile uzun süreli ilişki yaşamak isteyen kadın, onun özgürlük ihtiyacına saygı duymalı ve kısıtlamamalıdır. Fazlasıyla kıskanç kadınla asla birlikte olamaz. Partneriyle birlikte güzel paylaşımda bulundukları sürece ilişkileri devam eder.

Kova burcu erkeği her zaman net ve duygularını açık açık sergileyen kadınlardan etkilenmez. Gizemli, ilgi çekici kadınlardan hoşlanırlar. Kova burcu erkeği zor sever ve zor evlilik kararı alır. Ona bu kararı aldırmayı başaran kadın çok şanslıdır. Ciddi birliktelik kurduğu partnerini çok mutlu edecektir ve asla onu aldatmayacaktır.

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kova burcu kadını aşk hayatında özgürlük ister. Kendisini sürekli olarak sorgulayacak, kısıtlayacak bir kişiyle asla birlikte olamaz. Kova kadını her erkeğin beğeneceği, etkileneceği özelliklere sahiptir ve istediği bir kişiyle yakınlaşabilir. Kova burcu kadını pek fazla kadınsı özelliklerini kullanmaz ve bir erkeği etkilemek istediğinde zekasını konuşturur. Kova burcu kadını sevse ya da sevmese kısıtlamaz ve kıskanmaz. Birlikte olduğu kişiyi çok fazla sahiplendiklerini söyleyemeyiz ve kendisi nasıl davranıyorsa partnerinin de aynı şekilde davranmasını ister. Kova kadını genel olarak kıskanç değildir ancak kimi zaman bu durum değişebilir.

Kova burcu kadını aşk hayatında fazlasıyla tutkuludur ve birlikte olduğu kişiyle güzel ve özel paylaşımda bulunmak ister. O, kolay kolay kimseyle ciddi birliktelik kurmaz. Onunla birlikte olmak isteyen erkek bu durumu göze almalıdır. Kova burcu kadını aşık olmak için güven ister. Karşısındaki kişiyle aşık olmadan yakınlaşabilir ancak tam olarak güvendiğinde duygularını açığa çıkartacaktır.

Kova burcu kadını güvenmediği zaman aşık olmaz. Gururlu ve akıllıdır. Her kadını elde edebilirim diyen erkek bile Kova kadını karşısında çaresiz kalabilir. Kova kadını aşk hayatında özgür olmak ister. Onu çok fazla kısıtlamayan, isteklerine olumlu cevap veren, güvenilir bir partnerle uzun süreli birliktelik kurabilir.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Kova Burcu Aşk