Günlük Burç Kova Burcu

Günlük Burç Kova Burcu 26 Ekim 2014 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Kendinizi pek rahat hissetmiyor olabilirsiniz ve fikirlerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Aslında söylemek istediğiniz pek çok düşünceniz olabilir ve büyüklerinizin sizi engellediği duygusu içine girebilirsiniz. Şimdilik olayların gelişmesini bekleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Kafanızı karıştıran konuları sevdiğinize anlatabilirsiniz ve dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz ve olaylara daha yapıcı bir yönden bakabilirsiniz. Dikkat gerektiren konularda tedbirli olmanız gereken bir zaman...

Burçlar - Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Ay tepe evinizde ilerliyor ve mesleki konularda kendinizi hazır hissettiğiniz konular var ve dışa yansımayan fakat, sadece kendinize itiraf edebildiğiniz hisleriniz için hiç kimseye hesap vermek istemiyorsunuz. Toplumsal olaylara tepkisel davranmak yerine, sezgisel yaklaştığınız zaman çok daha başarılı oluyorsunuz.

Burçlar - Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Merkür’ün doğru harekete geçmesi, iş hayatınızı veya refah seviyenize katkısı olabilecek başlıkları ilgilendiren konularda, yüksek yaratıcılıkta fikirlerinizden bahsetme ve faydasını görme olanağını sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu durağanlaşarak Pazartesi gününden itibaren düzelecek olan Merkür, 3 haftadır iniş çıkışlı devam eden ve iletişim başta olmak üzere, yorucu yansımaları olan aksiliklerin de düzelmesi anlamına geliyor. Yani, üç gün daha bilgisayar, elektrik elektronik aletler, mekanik cihaz veya telefonlara bağlı problem ya da yanlış anlaşılmaları göğüslüyoruz. Ardından, rahat ediyoruz. Doğru iletişimde buluşmak üzere, herkese iyi haftasonları… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

İşinizde parladığınız günlerdesiniz. Bir süredir biriktirdiğiniz tecrübe ve gayretleri gösterme zamanındasını z. Ya hata yaparsam, ya yetersiz kalırsam gibi kaygıları bir kenara bırakıp önemli planlara dahil olmalısınız.

Burçlar - Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

AKRABA ilişkilerinizde problemler çıkabilir. Hiç geçinemediğiniz kişiler sözbirliği yapmışcasına farklı konularda karşınıza çıkacak.

Burçlar - Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.