Günlük Burç Kova Burcu

Günlük Burç Kova Burcu 2 Ağustos 2015 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Güne heyecanlı başlayacaksınız ve yapmanız gereken işlerin sorumluluğunu hissedeceksiniz. Veya yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almanız gerekebilir ve kafanız karışabilir. Zihinsel faaliyetiniz çok hareketli ve çeşitli konuları aynı zamanda düşünebilirsiniz veya aynı zamanda pek çok işi birden yapmaya çalışabilirsiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanların dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmaları gerekiyor. Çünkü ayrıntılı düşünceler dikkatinizi dağıtabilir. Ayrıca sözlerinize özen göstermeniz gerekiyor. Kırıcı olmasanız bile yanlış anlaşılmalar olabilir. Karar vermeden önce iyi araştırın. Dedikodular ile ilgilenmeyin ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin.

Burçlar - Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Duygu dolu bir gün sizi bekliyor. Karşılaştığınız olaylar karşısında alıngan bir tablo ile yaklaşabilirsiniz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bu günde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz. Üslerinizin size sunduğu güvenlik duygusunu, büyük bir sorumluk içinde üstleneceksiniz. Aklınıza gelen ilginç düşünceler için fazla beklemeyin.

Burçlar - Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Hayatın akışında yer alan beklenmedik, ani gelişmeleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Ancak, bu sefer, en başta sürpriz gibi görünen gelişmeler veya planlarda yapılması gereken değişiklikler sizin açınızdan yararlı sonuçlar doğurabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. İnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Sizinle bir şeyler paylaşmak için fırsat kollayan, anlatacak çok şeyi olan kişiler etrafınızda olacak. Merak uyandıran, ilginizi çeken sohbetler söz konusu olacak. Duyacağınız şeylerin bir kısmı faydasız şeyler. Ayrımını yapın.

Burçlar - Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

BİLMEDİĞİNİZ konularda konuşurken hata yapmayın. Çevrenizdeki olumsuz olaylara da yorum getirmek sorun çıkarabilir.

Burçlar - Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.