Günlük Burç Kova Burcu

Günlük Burç Kova Burcu 19 Eylül 2014 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Biraz huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Fakat dikkatinizi yükselten haberler alacaksınız. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Aslında bilincinizin derinliklerinden yükselen korkularınız olabilir. Fakat bugün korkularınızı yansıtmayacak ve yaratıcılığınızı sergileyeceksiniz. İlginç fikirleriniz ile çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Heyecanlı ve istekli olacaksınız ve sizin enerjiniz çevrenizi de etkileyecek. Seyahat programları yapabilir, sağlığınıza özen gösterebilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilere danışabilirsiniz ve öğrenmek istediğiniz konu ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.
 

Burçlar - Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Bugün ailenizle ilgili konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili kalıcı bir değişiklik yapmak istiyorsanız, atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz. Çevrenize karşı sorumluluk bilinci içinde olacaksınız. Annenizle ilişkileriniz önem kazanacak.

Burçlar - Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Ani tepkiler, aniden harekete geçmek veya girişimde bulunmak bugünlerde size başarı getirmeyecektir. Bunun yerine detay odaklı ve organize olmak gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Bugün yarım işleri toparlama, yeni iş planları yapma, önümüzdeki döneme dair proje ve aksiyon belirleme açısından gayet destekleyici bir gün. Ayakları yere basan ve somut şeyler elde etmenizi kolaylaştıracak etkiler altındasınız.

Burçlar - Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

SEVDİKLERİNİZLE vakit geçirmek için fedakarlık yapın. Onlardan uzaklaştınız. Sıkıntıları kendi başınıza atlatmak yerine paylaşın.

Burçlar - Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.