Günlük Burç Kova Burcu

Günlük Burç Kova Burcu 25 Temmuz 2014 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Dikkatinizi yapmanız gereken işlere ve sorumluluklarınıza odaklayacaksınız. İstekleriniz çok güçlü olabilir fakat isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayacak. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve kendi davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınız ile görüşebilirsiniz ve duygularınız değişebilir. Bu arada yakınlarınız ile ilişkilerinizde ortaya çıkmış olan sorunları bir kez daha gözden geçireceksiniz. Şimdiye kadar yaşadıklarınızı sorgulayabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Bu arada alışkanlıklarınızı değiştirmeniz pek kolay olmasa bile bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Burçlar - Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Diğerlerinden tamamıyla farklı düşündüğünüz için dikkatler üzerinizde yoğunlaşıyor. Bu arada olumsuz ve dedikodu niteliğinde spekülasyon konusu oluyorsunuz. Bunları önlemek ve koşulları lehinize çevirmek elinizde. Sadece dinleyin ve en son noktada konuşun.

Burçlar - Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Olaylar lehinize işliyor. Böyle bir ortamda yerinizde durmamalı, gereken hamleleri yapmalısınız. İlerlemeniz için gerekli planları veya kuralları ortaya koymalı ve biraz da kendinizi şımartmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, kişisel, ticari, profesyonel veya duygusal içerikli harika fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri pratiğe dökmeniz durumunda hayranlık kazanacağınız veya takdir görebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi neler yapabileceğiniz üzerine konuşmaya harcamak yerine, neler yapabileceğinizi göstermeye harcamanız daha doğru olacaktır. Yapma ve ortaya koyma zamanı! Ancak, aceleci veya tahammülsüz olabiliriz. Karar alırken dikkatli tartmak gerekebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

İşlerin koşturmacası sizi biraz yıpratabilir bugün. Pek çok şeye aynı anda yönelip yürütme telaşı bu durumu artıracaktır. Randevular çakışabilir. Planlanan zamanda planlanan yerde olmakta zorlanabilirsiniz. Sadeleşin.

Burçlar - Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

MİDE krampları, sindirim sistemi ile ilgili şikayetleriniz olabilir. Önemli planlar yapmayın. En baştan hatalı kararlar alabilirsiniz...

Burçlar - Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.