Günlük Burç Kova Burcu

Günlük Burç Kova Burcu 18 Nisan 2015 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Müthiş duygularla uyanacak ve kendinizi son derece özgür hissedeceksiniz. Aslında çılgınlık yapmak ve özgürlüğünüzü ilan etmek gibi benzeri duygularla uyanabilirsiniz. Fakat gün içinde son derece tedbirli ve disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Hayal gücü, sanat ve yaratıcılık gerektiren alanlar ile ilgilenebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve geleceğe yönelik projeler yapacaksınız. Şimdilik projeleriniz üzerine çalışabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz.

Burçlar - Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Burçlar - Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Belli konularda köprüleri yakma noktasına gelebileceğiniz veya bazı konulardaki isteklerinizi dikte etmek zorunda kalabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz, ama ne olursa olsun sakinliğinizi korumalı ve akla yatkın şekilde davranmaya çalışmalısınız..

Burçlar - Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Yakın çevrenizi ve dolaylı olarak da sizi ilgilendiren haberler gelebilir bugünlerde. Yakın bir akrabanız ile ilgili bir konuya müdahil olmanız beklenecek. Sahiplenen tutumlardan kaçının. Destek verin ancak üzerinize almayın.

Burçlar - Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

ORTAK iş yapanlar dikkatli olmanız gerekecek. Sağdan soldan gelecek laflar canınızı sıkabilir. Mümkün mertebe bunlara itibar etmeyin.

Burçlar - Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.