Kova Burcu Günlük Burç

27 Ağustos 2016 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç

Kova Burcu Günlük Burç

Konusunda uzman veya sizden yaşça büyük kişilerin öneri ve tavsiyelerinize ihtiyacı olabilir. Siz de bu kişilere yardımcı olmaktan ve karşılığında takdir edilmekten keyif alabilirsiniz. Biraz iltifat ve alkış uzun zamandır ihtiyacınız olan şey belki de sevgili Kovalar, ama içinde bulunduğunuz günler yanılmaya ve yanıltılmaya açık zamanlar. Bazı kişiler sizi yanıltmaya çalışabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı kişilere ve bizi profesyonel şekilde aldatmaya çalışanlara özellikle dikkat etmemiz gereken günlerdeyiz. Veya kendi yanılsamalarımız, paranoyalarımız, gerçek dışı endişelerimiz ya da yanlış değerlendirme ve kararlarımız olabilir(Mars – Neptün). Plan veya anlaşmaları ertelemek ya da en ince ayrıntıyı dahi atlamamak gerekiyor daha mantıklı görünüyor. Ancak, özellikle öğle sonrası saatlerde bilgi edinmek, haber almak, iletişim ağlarını en iyi şekilde kullanmak veya eğitim başlıklı konularla ilgilenmek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatleri ise, dün yazdığımız(bugün tekrar etmiyorum, isterseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz) stresli etkiler devrede yine. İlişkilerde kırıcı olmamaya ve karşılıklı meydan okuma türünde gereksiz çekişmelerden kaçınmaya çalışmamız yararlı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Burç Milliyet

Hafta sonu olmasına karşın tamamlanması gereken işler var. Biraz daha düzenli ve pratik davranmanız işleri kolaylaştıracak.

Kova Burcu Günlük Burç Sabah

Ailenizin her türlü sorunu sizin için önemli bir konu haline geliyor. . Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkili bir tavır sergilemeniz mümkün. Duygusal yaşantınızda karşı tarafın sizi anlamasını beklememelisiniz. Onun istekleri sizin düşüncelerinize ters gelebilir. Gerekli tavırlarınızla beklentilerinizi belli etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Vatan

Kova Burcu Günlük Burç Posta

Günlük Burç

Kova Burcu Günlük Burç Takvim

Hayat size çok daha aydınlık görünebilir. Tüm sorunlara ve risklere olumlu pencereden bakabilirsiniz. Gereğinden fazla iyimser olmayın. İhtiyatı elden bırakmayın.

27 Ağustos 2016 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç. Kova burcu 27 Ağustos 2016 Cumartesi günlük burç yorumları. Kova Burcu Günlük Burç.