Kova Burcu Günlük Burç

7 Aralık 2016 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç

Kova Burcu Günlük Burç

Hayallerinizi kısıtlamayın. Belli başlı konularda şanslar, fırsatlar veya karlar söz konusu olabilir. Ancak, bazı amaçlarınızı gerçekleştirirken bütçenizi aşmamalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün parasal konularınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi sağlamlaştırmak için çalışabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili konularda mücadele etmeniz gerekebilir. İlgili olduğunuz konularda yeni durumlar gündeme gelebilir. Sabırlı olmanız gerekebilir. İşlerinizdeki dalgalanma duygusal olarak sizi zorlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Sabah

Derin düşüncelerle boğuştuğunuz bir gün. Beklentilerinizin altında yatan gerçekleri bilmenize rağmen, olayları görmezlikten gelmek, sizi geçici olsa da rahatlatıyor. Bugün gizli hesaplar içinde olmanız gerekiyor. Sonradan gelişebilecek olaylara karşı tedbirli olmanızda yarar var. Başkalarına yardım ederken, kendi düzeninizi bozuyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Burç Vatan

Kendinizi başkaları için feda etme eğiliminde olabilirsiniz. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını beklemediğiniz bir ruh haline sahipsiniz. Diğer taraftan ortaklaşa kazanımlarınızda kendinize fırsatlar yaratabilirsiniz. Yatırımlar için uygun bir süreç değildir.

Kova Burcu Günlük Burç Sözcü

Maddi ve manevi kaynaklarınızı, değerlerinizi ve potansiyellerinizi sezgisel bir tutumla organize etme durumuna yönelebilirsiniz. Maddi yardım konuları daha ön plana çıkabilir.Günlük Burç

Kova Burcu Günlük Burç Takvim

Kendi kendinize kararlar alıyor ve çok çabuk vazgeçebiliyorsunuz. Bu arada şıpsevdi tavır sergiliyorsunuz. Bir karar verip orada durmalısınız. İnsanların güvenini sarsmayın.

7 Aralık 2016 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç. Kova burcu 7 Aralık 2016 Çarşamba günlük burç yorumları. Kova Burcu Günlük Burç.