Günlük Burç Kova Burcu

Günlük Burç Kova Burcu 22 Kasım 2014 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Bugün kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yapmak isteyip de bir türlü ortaya koyamadığınız her ne varsa, harekete geçmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Cazibeniz ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilir, isteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bugün korkularınızdan uzaklaşacaksınız ve olumlu davranacaksınız. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Dışarı çıkmak ve farklı konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek. Yeni dostluklar, farklı ortamlar ve ilginç konular ile ilgilenen kişilere ilgi duyacaksınız. Sürpriz aşklar yaşamanız mümkün.

Burçlar - Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

İddialı davranmak sizi farklı kılıyor. Bugün hiç kimsenin etkisi altında kalmak istemiyor olmanız sizin lehine olan şartları da beraberinde getirecektir.Olaylara farklı açıdan yorum getirmeye devam etmelisiniz. Yeni dostluklar için mükemmel bir gün. Belki de, uzun süredir beklediğiniz tatmini sağlıyorsunuz.

Burçlar - Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Sosyal hayatınızın yenileneceği, yeni arkadaşlar edinebileceğiniz veya yeni sosyal gruplara girebileceğiniz ve faydalı arkadaşlıklar kurabileceğiniz, size destek olabilecek kişilerle tanışabileceğiniz 10 günlük süreçtesiniz. Yapılan davetler artabilir ya da sosyal sorumluluk projelerine ilgi duyabilirsiniz. Veya medya, eğitim ya da hukukla ilgili konularda yenilikler de söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Burçlar - Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

AŞK: Yaşadığınız ilişki adeta sizin için aşkın tanımı gibi görünüyor. Partnerinizle sevinip partnerinizle üzüldüğünüz için aşkı da ondan yana görüyorsunuz. Aşkın da çeşitlenebileceğini anlayacaksınız. PARA: Başarılarınıza ortak çıkmaya çalışacak birileri var çevrenizde. Sempatinizi üstlerinize karşı iyi şekilde kullanıyor çalışma azminizle de başarılar ediniyorsunuz. SAĞLIK: Duygusal olduğunuzu bilerek girişim yapın. Olumsuz eleştirilere kafanıza takıyorsunuz.

Burçlar - Kova Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Kova Burcu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.